Nasze rowery

Leaf

Pierwszy sztywniak ze stajni Dragon Bike Components. Rama posiada regulowane haki dzięki czemu możemy włożyć koło 26” jak i 27.5”. Przeznaczenie ramy to wszelakiego rodzaju single. Wygodna pozycja do jazdy. Nie ma różnicy czy to krótkie czy długie wycieczki. Rama powstała w jednym rozmiarze.

Flame

Pierwszy full ze stajni Dragon Bike Components. Rama stworzona do „super enduro”. Skok ramy 170mm daje niesamowite możliwości. Możemy jeździć po prostych singlach po trudne techniczne trasy zjazdowe. Zawieszenie zestrojone by nie było efektu bujania podczas podjazdów czy długich wycieczek. Uniwersalna geometria pozwala na wygodne „pedałowanie”. Rama została stworzona w dwóch rozmiarach M i L.

Zobacz co testujemy

Zobacz inne testowane produkty

Team

Będąc zawodnikami walczącymi o każde sekundy oraz rowerzystami amatorami czerpiącymi jak największą frajdę z jazdy na rowerze, wiemy jak ważna jest niezawodność.

Postanowiliśmy założyć team testerów, który będzie sprawdzał nasze produkty w różnych warunkach, czy to zawody czy po prostu jazdą dla przyjemności.

Dzięki nim każdy produkt jest odpowiednio przetestowany przed wprowadzeniem do sprzedaży. Każdy z nas jest inny, każdy ma swój punkt widzenia, dzięki czemu każdy produkt jest przetestowany w 100%.

Rafał Boroń Downhill/Enduro

Współpraca

Ekipy / osoby z którymi współpracujemy.

High Five Crew

Mateusz Kasperek

SuicideGravityTeam

Obserwuj nas na

Zobacz inne foty
This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.