Regulamin

I. Informacje ogólne

 1. Właścicielem witryny internetowej jest firma DBComponents Daria Boroń, ul. Piastów Śląskich 14/5 43-300 Bielsko-Biała. E-mail: kontakt@dbcomponents.eu Nip: 5512531200
 2. Na stronie przedstawiane są produkty firmy DBComponents. Firmie  przysługuje prawo autorskie do Produktów.
 3. Regulamin został sporządzony w oparciu o polskie przepisy prawa.

II. Wymagania techniczne

 1. Klient, w celu korzystania z Serwisu, musi dysponować urządzeniem spełniającym wymagania techniczne niezbędne do współpracy z systemem teleinformatycznym, którym posługuje się strona. Urządzenie to musi więc pozwalać na dostęp do sieci Internet oraz posiadać program służący do przeglądania jej zasobów oraz konto poczty e-mail.
 2. Klient może w każdym momencie włączyć lub wyłączyć możliwość korzystania przez Stronę z Plików „cookies” poprzez wprowadzenie odpowiednich ustawień w swojej przeglądarce internetowej. Pliki „cookies” są wykorzystywane przez DBComponents w celu ułatwienia korzystania z Serwisu, jak również w celu monitorowania ruchu klientów.
 3. Klient, korzystający z usług świadczonych przez DBComponents, jest objęty zakazem dostarczania treści o charakterze bezprawnym.
 

III. Zwroty

 1. Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od jego kupna bez podania przyczyny.
 2. Zwracany towar nie może być używany, nie może być uszkodzony, musi być zapakowany w oryginalnym opakowaniu.
 3. Towar musi zostać dostarczony na adres siedziby firmy na koszt kupującego.
 4. Przed zwrotem towaru, klient musi powiadomić sprzedającego o takiej sytuacji.
 5. Zwrot wartości następuje po sprawdzeniu towaru pod kątem uszkodzeń i używania.
 

IV. Reklamacje

 1. Reklamowany towar należy odesłać na adres siedziby firmy DBComponents. Koszty transportu towaru odsyłanego do sprzedawcy ponosi klient.
 2. W przypadku uznania gwarancji i naprawy bądź wymiany towaru na nowy, koszty związane z transportem do klienta pokryte zostaną przez firmę DBComponents. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uznana lub po ekspertyzie producent uzna, że towar został uszkodzony przez niepoprawny montaż bądź obsługę, koszt transportu zwrotnego spoczywać będzie na odbiorcy.
 3. Nie odbieramy przesyłek wysłanych za pobraniem.
 4. Podanie danych osobowych przez klienta jest dobrowolne, jednak brak danych w formularzu kontaktowym uniemożliwia kontakt z DBComponents. Administratorem danych osobowych jest DBComponents. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami prawa, jedynie w celu odpowiedzi na zapytania klientów oraz wykonania ewentualnie zawartych następnie umów i ich rozliczenia.
 5. Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych osobowych, prawo do ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

V. Termin realizacji zamówienia

 1. Termin realizacji zamówienie to 3dni robocze (+ czas wysyłki) od zaksięgowania wpłaty.